Du må være innlogget for å få tilgang til alle nyheter! Logg inn eller opprett brukerkonto.

Ansatte

Redaksjon

Åge  Bjørnevik
Åge Bjørnevik
Journalist
E-post: abj@jbl.no
Mobil: 40 00 79 08
Hilde Garlid
Hilde Garlid
Redaktør
E-post: hilde@jbl.no
Mobil: 90 53 18 16
Trude Håland
Trude Håland
Journalist
E-post: trude@jbl.no
Mobil: 40 00 79 05
Brit Romsbotn
Brit Romsbotn
Journalist
E-post: br@jbl.no
Mobil: 40 00 79 17
Øyvind Ulland Sandsmark
Øyvind Ulland Sandsmark
Redaksjonssjef
E-post: oyvind@jbl.no
Mobil: 971 23 788
Tarjei Sel
Tarjei Sel
Journalist
E-post: tse@jbl.no
Mobil: 40 00 79 04
Jorunn Erga Steinsland
Jorunn Erga Steinsland
Journalist
E-post: jes@jbl.no
Mobil: 40 00 79 19



Serviceavdeling

Astrid Fonn
Astrid Fonn
Servicemedarbeider
E-post: astrid@jbl.no
Mobil: 95 74 36 09
Tlf: 51 77 99 00
Tore Gudmestad
Tore Gudmestad
Servicemedarbeider
E-post: tgu@jbl.no
Mobil: 47 63 81 49
Tlf: 51 77 99 00
Bente Storhaug
Bente Storhaug
Servicemedarbeider
E-post: bs@jbl.no
Mobil: 47670721
Tlf: 51 77 99 00
Kenneth Ueland
Kenneth Ueland
Serviceleder
E-post: kenneth@jbl.no
Mobil: 47 63 81 73
Tlf: 51 77 99 00



Markedsavdeling

Tommy Høyland
Tommy Høyland
Annonsesjef
E-post: th@jbl.no
Mobil: 40 00 79 11
Anne Salte
Anne Salte
Markedskonsulent
E-post: asa@jbl.no
Mobil: 40 00 79 14
Berit Pollestad  Sele
Berit Pollestad Sele
Markedssjef
E-post: bps@jbl.no
Mobil: 40 00 79 15
June  Skandsen
June Skandsen
Markedskonsulent
E-post: june@jbl.no
Mobil: 40 00 79 03
Ivar Vestly
Ivar Vestly
Markedskonsulent
E-post: ive@jbl.no
Mobil: 40 00 79 07



Administrasjon

Ernst A. Eik
Ernst A. Eik
Administrerende direktør
E-post: ernst@jbl.no
Mobil: 41 42 86 50
Barbro  Emilsson
Barbro Emilsson
IT-Sjef
E-post: barbro@jbl.no
Mobil: 40 00 79 02
Else Berit  Hattaland
Else Berit Hattaland
Økonomisjef
E-post: elsebh@jbl.no
Mobil: 40 00 79 13
Tlf: 51 77 99 00
Anne-Grethe  Michaelsen
Anne-Grethe Michaelsen
Økonomi og faktura
E-post: post@nordsjomedia.no
Mobil: 40007916
Kjell-Terje Ueland
Kjell-Terje Ueland
Regnskapsfører
E-post: ktu@jbl.no
Mobil: 40 00 79 06



Produksjon

Elin Aasland Hamre
Elin Aasland Hamre
Typograf
E-post: eha@jbl.no
Mobil: 98 64 72 11
Tlf: 51 77 99 00
Are Haukås
Are Haukås
Typograf
E-post: aha@jbl.no
Mobil: 92 45 14 43
Tlf: 51 77 99 00
Helene Holm
Helene Holm
Mediegrafiker
E-post: helene@jbl.no
Mobil: 95 73 31 31
Tlf: 51 77 99 00
Margit Lillehei
Margit Lillehei
Typograf
E-post: margit@jbl.no
Mobil: 97 72 68 66
Tlf: 51 77 99 00
Olga Stangeland
Olga Stangeland
Mediegrafiker
E-post: os@jbl.no
Mobil: 41 20 22 37
Tlf: 51 77 99 00
Kjersti Sørskog
Kjersti Sørskog
Typograf
E-post: kjersti@jbl.no
Mobil: 47641018
Tlf: 51 77 99 00
Kitti Øvrebø Verdal
Kitti Øvrebø Verdal
Grafisk Leder
E-post: kitti@jbl.no
Mobil: 98 46 55 42
Tlf: 51 77 99 00



Nordsjø Media Samkjøringen

Elisabeth Bjorland
Elisabeth Bjorland
Grafisk designer
E-post: elisabeth@nordsjomedia.no
Mobil: 95 26 70 92
Cathrine Helen Egeland
Cathrine Helen Egeland
Key Account Manager
E-post: cathrine@nordsjomedia.no
Mobil: 99326667
Sissel Ødemotland Vigre
Sissel Ødemotland Vigre
Konst. daglig leder
E-post: sissel@nordsjomedia.no
Mobil: 90 17 11 06



Nordsjø Media AS

Ernst A. Eik
Ernst A. Eik
Administrerende direktør
E-post: ernst@jbl.no
Mobil: 41 42 86 50
Barbro  Emilsson
Barbro Emilsson
IT-Sjef
E-post: barbro@jbl.no
Mobil: 40 00 79 02
Else Berit  Hattaland
Else Berit Hattaland
Økonomisjef
E-post: elsebh@jbl.no
Mobil: 40 00 79 13
Tlf: 51 77 99 00
Anne-Grethe  Michaelsen
Anne-Grethe Michaelsen
Økonomi og faktura
E-post: post@nordsjomedia.no
Mobil: 40007916
Gunnar U. Stangeland
Gunnar U. Stangeland
Nettansvarlig
E-post: gus@jbl.no
Mobil: 92 65 26 09

Nyheter fra andre aviser

Strandbuen

Solabladet

Sandnesposten

Bygdebladet

Gjesdalbuen

Dalane Tidende

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!